Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

Yuvarlak Sedef Pusula Gümüş Kolye (AMT0431031)

Yuvarlak Sedef Pusula Gümüş Kolye

Sedef Taşı Faydaları

● Hastalıklara şifa veren değerli bir taştır. ● Çocuklarda fiziksel büyüme ve gelişim için etkilidir. ● Kalp ve kan dolaşımı sistemini düzenler. ● Kan pıhtılaşma sorunu yaşayan kişilerde kanın pıhtılaşmasına yardımcı olur. Aksi durum mevcutsa kullanılmamalıdır. ● Zihin açıklığı verir. ● Konsantrasyonu arttırır. ● Göz için faydalıdır, göz hastalıklarında koruyucu ve iyileştiricidir. ● Yaraların çabuk kapanmasına, iyileşmesine yardımcı olur. ● Üreme sistemini destekler, hamile kalmayı destekler, doğumu kolaylaştırır. ● Kemik erimesi gibi kemik hastalıklarından korur ve tedavi eder. ● Bağışıklık sistemini güçlendirir. ● Migren ve Vertigo için hafifletici etkisi vardır. ● Hiperaktiviteye karşı etkilidir.

Kolye uzunluğu: 42 cm

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Doğaltaşlı bayan kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR