İade&Değişim

www.ametististanbul.com ‘dan satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 15 gün içerisinde ürün sertifikası ile mağazalarımızdan değiştirebilir ya da iade&değişim için [email protected] adresine mail atarak  bilgi vermeniz yeterlidir. Değişim yapabileceğiniz mağazalar listesini kontrol edebilirsiniz.

Para iadesi Ametist İstanbul Mağazalarından gerçekleştirilememektedir.

İade edilen ürünlerin ücreti 2 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Ücretin hesabınıza yansıma süresi banka prosedürleri gereği 3-10 iş gününü bulabilmektedir. 

Hijyen nedeniyle küpe modellerinde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade Süreci

İade talepleriniz için, [email protected] a mail atarak ya da +905302584160 nolu whatsapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İade Adresi: Gayrettepe Mah. Yıldızposta Cad. Günaydın Apt. No:22/1 Beşiktaş/İstanbul

İade edilen ürünler adresimize ulaştığında gerekli kontroller sağlandıktan sonra iade işlemi başlatılacaktır. 

İade Şartları

İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Kirlenmiş veya yıpranmış ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

Küpe modellerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim yapılamamaktadır.

Kullanılmış veya yeniden satılamayacak şekilde zarara uğramış ürünler iade edilemez. Müşteri ürünü teslim aldıktan sonra deneyip kabul etmiyorsa hemen iade etmelidir

Ametist İstanbul Ürün  Sertifikası

Ametist ürün sertifikası, Ametist İstanbul tarafından verilir. Aksesuarlarımız 925 Ayar gümüş mikron kaplamalıdır.

Ametist İstanbul, tasarladığı her aksesuarının kalitesine güvenir ve her aksesuarının tamamının yasal süresi içerisinde firmamızın garanti süresine eklenir.

Garanti süresi teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıl geçerlidir. Sertifikasız aksesuarlar garanti kapsamı dışındadır. Sertifikanızı lütfen saklayınız.

Talimatlara aykırı kullanım sonucundan dolayı veya kaza sonucu ürünün; kırılma,kopma hasar görme, çizik oluşumu, kayıp parçalar, aşınma gibi durumlarda 

ürün garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün internet sitemizden alınmış olup kullanılmamış olması gerekmektedir.