Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

Taşlı Mini Yonca Gümüş Kolye (AMT0284636)

Fiyat : ₺990,00

Mini Yonca Zirkon Taşlı Bayan Gümüş Kolye

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Yonca temalı ve taşlı kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Kolye uzunluğu: 42 + 3 cm.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilit poşet içinde, kese veya kutuda saklanmalıdır.

Yonca Takısının Anlamı

Yonca, şekli ve rengi ile hep dikkat çekmiştir. 3 veya 4 yapraklı olan yoncanın 4 yapraklısına sık olarak rastlanmaz. Dört yapraklı yoncanın ise şans getirdiğine inanılır. Yoncanın ilk yaprağı umut, ikinci yaprağı inanç, üçüncü yaprağı aşk ve dördüncü yaprağının ise şans manasına geldiği iddia edilir. Birisine şans dilemek için 4 yapraklı yonca takı, oldukça güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır. 

 

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR