Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

Oval Opal Gümüş Bilezik (AMT0397103)

Oval Opal Gümüş Bilezik

 

Opal Taşı Faydaları

● Sevgi, umut ve şefkat taşıdır. ● Kızgınlık halini yatıştırır. ● Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir. ● Kendini ifade etme özgürlüğü verir. Bağımsızlık ve Özgürlük taşıdır. ● Eklem ağrılarına iyi gelir. ● Böbrek hastalıklarında faydalıdır. ● Kan hastalıkları için iyileştirme etkisi vardır. ● Parkinson tedavisinde yardımcıdır. ● Kişiye pozitif enerji verir, negatif enerjiyi alır. ● Utangaçlığın azalmasına yardımcı olur.

 

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Bileziğimiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

 

 

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR