Mini halka yonca taş sallantılı küpe
Mini halka yonca taş sallantılı küpe
Mini halka yonca taş sallantılı küpe
Mini halka yonca taş sallantılı küpe

Mini Yonca Halka Sallantılı Taşlı Gümüş Küpe (AMT0173508)

Fiyat : $51
Küpelerde hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Mini Yonca Halka Sallantılı Taşlı Gümüş Küpe

Küpe halka çapı: 10 mm.

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Yonca temalı sallantılı gümüş bu küpemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak. 

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

Küpelerde hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Yonca Takısının Anlamı

Yonca, şekli ve rengi ile hep dikkat çekmiştir. 3 veya 4 yapraklı olan yoncanın 4 yapraklısına sık olarak rastlanmaz. Dört yapraklı yoncanın ise şans getirdiğine inanılır. Yoncanın ilk yaprağı umut, ikinci yaprağı inanç, üçüncü yaprağı aşk ve dördüncü yaprağının ise şans manasına geldiği iddia edilir. Birisine şans dilemek için 4 yapraklı yonca takı, oldukça güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır. 

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR