Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

İki Yanı Zümrüt Damla Taşlı Gümüş Kolye (AMT0401978)

Fiyat : ₺1.190,00

İki Yanı Zümrüt Damla Taşlı Gümüş Kolye

Kolye uzunluğu: 42 cm

Zümrüt Taşının Faydaları

● Bağışıklık sistemini, sinir sistemini, kalbi, ciğerleri ve böbreği kuvvetlendirir. ● Arkadaşlık, evlilik ve aile bağlarını güçlendirir. ● Zümrüt sadakat taşıdır, sadakat duygusunu arttırır. ● Başarı ve doyum duygularını belirginleştirir. Yetersizlik duygusundan kurtarır ve yaşama karşı duyulan minnet duygusunu güçlendirir. ● Kişiye sevgi duygusu verir. Yaşama sevincini artırır.

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadır. Aqua baget taşlı kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR