Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

İki Sıra Zincir Granat Top Top Külah Gümüş Kolye (AMT0089249)

Fiyat : ₺2.890,00

İki Sıra Zincir Granat Top Top Külah Gümüş Kolye

Kolye uzunluğu: 42 cm

Granat (garnet) Taşı Faydaları (LaL Taşı Faydaları)

● Unutkanlık için birebirdir. ● Bedeni kuvvetlendirir, temizler, canlandırır. Bilhassa kan damarları için çok yararlı bir taş olan lal, hayal gücünü harekete geçirir, sevgi ve şefkati sembolize eder. ● Akciğer ve kalp hastalıklarına karşı koruyucu ve iyileştiricidir. ● Bulaşıcı hastalıkları tedavi etmede yardımcıdır. ● Hormonal dengeyi sağlar. ● Bel ağrılarını geçirmede etkilidir. Hassas kişilerin lal taşını bel altında kullanması daha doğrudur. Çünkü bu tür kişilerde sinirliliğe, baş ağrılarına ya da baş dönmesine sebep olabilir. ● Heyecan ve boşluk duygularına kapıldığınızda dengenizi korumanızda yardımcı olur. ● Dinginlik hissi verir.

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Doğaltaşlı bayan kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR