Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

İki Sıra Top Zincir Serpantin Yıldız Gümüş Kolye (AMT0399771)

Fiyat : $90

İki Sıra Top Zincir Serpantin Yıldız Gümüş Kolye

Serpantin (Yılan Taşı) Taşının Faydaları

● Kan dolaşımının düzenlenmesinde ve temizlenmesine faydalıdır. ● Vücuttaki paraziti temizler. ● Kalsiyum ve magnezyum emilimine yardımcı olur. ● Kan şekerinin düzenlenmesine yardım ederek; düşük kan şekerinin giderilmesine etki eder. ● Anksiyete ve panik atak tedavilerine yardımcıdır. ● Uykusuzluk rahatsızlığı yaşayan kişilere yardımcı olur. ● İskelet sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Doğaltaşlı bayan kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR