Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

İki Sıra Dikdörtgen Zincir Lapis Yıldız Gümüş Kolye (AMT0399788)

Fiyat : $90

İki Sıra Dikdörtgen Zincir Jade Yıldız Gümüş Kolye

 

Jade (Yeşim) Taşı Faydaları

● Düşünceleri netleştirir, aklı güçlendirir, zihin açıklığı verir. ● Yüksek tansiyonu dengeler. ● Kalp damar hastalıklarına iyi gelir. ● Vücudu ve kanı toksinlerden arındırır. ● Kişinin kendini zayıf ve güçsüz hissettiği anlarda yeşimi kalbinin üzerine koyması içini rahatlatır. ● Gözler için faydalıdır. ● Doğum sancılarını hafifletir ve doğumu kolaylaştırır. ● Maneviyatı güçlendirir. ● Baş ağrısına iyi gelir. ● Zihinsel odaklanmayı gerektiren çalışmalarda yardımcı olur.

 

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Doğaltaşlı bayan kolyemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak.

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

15 gün içinde iade edilebilir.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak ve diğer takılarla temas etmeyecek şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR