Ametist İstanbul
Anka Kuşu Bayan Küpe
Ametist İstanbul
Ametist İstanbul

Taşlı Anka Kuşu Figürlü Gümüş Küpe (AMT0182775)

Fiyat : ₺1.290,00
Küpelerde hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Taşlı Anka Kuşu Figürlü Gümüş Bayan Küpe

Halka çap: 12 mm.

Figür: 9*9 mm.

925 ayar gümüş ve 14 ayar mikron kaplamadan yapılmıştır. Anka kuşu figürlü gümüş bu küpemiz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı ve zerafetinizin simgesi olacak. 

Sipariş için ek bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye paketi mevcuttur. Dilerseniz siparişinizi oluştururken ücretsiz hediye paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günlerde güzel bir hediye ile sevindirebilirsiniz. (Not: Hediye paketlerinde ürün fiyatı yer almamaktadır.)

Küpelerde hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Kullanım talimatı:

Krem, parfüm, alkol, deterjan gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Gümüş takılar kullanılmadıklarında hava almayacak şekilde şeffaf kilitli poşet içinde saklanmalıdır.

Anka Kuşu Takısının Anlamı

Masallara konu olmuş efsanevi güçleri olan Anka ya da Zümrüd-ü Anka, İran kültüründe Simurg, Farsça’da ise Phoneix olarak geçmektedir. Efsaneye göre eşini kaybettiğinde sonsuza kadar yalnız kalan ve başka bir eş bulmayan kuştur. Bu nedenle Anka kuşu sadakati ve aşkı ifade eder. Kendini yakıp küllerinden doğan anka kuşu mücadeleyi ve yeniden varoluşun da sembölüdür. Kendiniz veya sevdikleriniz için Anka kuş figürlü küpe, vazgeçilmez aksesuarınız olacak.

 

Detay Sosyal Medya Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR